2022 Yılı En İyi Araba Aksesuarları (En İyi Ürünler)

2022 yılı en iyi araba aksesuarları, son zamanların en sık araştırılan ürünleri arasında. Araç sürücülerinin vazgeçilmezleri arasında malumunuz aksesuarlar hep ön planda tutulmaktadır. Araç içi aksesuarları çoğunlukla aracın hareket halinde içindeki sürücü ve yolcuların konforu ve rahatlığı için tercih ediliyor.

Öte yandan arabaların iç ve dış tasarım aksesuarları, araç sahibinin zevki doğrultusunda kişiselleştirmeye yardımcı oluyor.

En İyi Araba Aksesuarlı

Araba aksesuarları güzel görünümün dışında arabanızın ihtiyaçlarına ve sorunlarına da bir çözüm sunmuş oluyor. Araç sürücülerinin, sürüş konforunu artıran aksesuarlar, iç ve dış kısım olarak geliştirilmiş birçok modele sahiptir.

Araba Aksesuarları
Araba Aksesuarları

2022 yılı araç içi aksesuar

2022 yılı araç içi aksesuar ve araç dışı aksesuarlardan en iyi araba aksesuarları arasında oto koltuk kılıfı, araç koltuk kılıfı, telefon tutucu gibi ürünler başta gelirken, sürüş esnasında büyük kolaylık sağlayan cam rüzgârlığı da dış aksesuarların ilk sıralarındadır.

Aracınızın çakmaklık bölümüne takıp telefonunuzu şarj edebilir ve tüm USB işlerinizi arabada halledebileceğiniz çakmaklar ve arabanızın içinde bulunan kenarları darbelere karşı korurken aracınızın içini tarz da gösterecek şeritler de 2022 yılının en iyi araba aksesuarları arasında yer alıyor.

Cep telefonu, gözlük, Mp3 çalar, kalem, uzaktan kumanda cihazı, anahtar, demir para gibi birçok nesneyi sabitleyebileceğiniz ve bir arada tutabileceğiniz pad sihirli tutucu da araç sürücülerinin son zamanlarda trendi haline gelirken, araçlarınızın kalorifer peteklerine takarak kullanabileceğiniz, oynar başlığı sayesinde cihazınıza istediğiniz yönü verebileceğiniz tutacaklar da 2022 yılının aksesuar modası oldu.

Sürüş Kolaylaştıran Aksesuarlar

Tabi sürüşlerinizi daha konforlu, daha güvenli ve daha emniyetli yapmanız için yararlanabileceğiniz aksesuar örneklerine lastikleri de eklemek gerekmektedir. Araba dış aksesuarları arasında yer alan lastikler, uzun veya kısa yol şartlarına göre sizlere yardımcı olacaktır.

Mevsimlere göre de ayrılan lastikler, kış ve yaz lastiği olarak bu aksesuarlarla birlikte mevsim şartlarının oluşturabileceği kar ve yağmur ile sıcak asfalt gibi olası zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Araç İçi Aksesuarlar

Araba iç aksesuarlar arasında ise paspaslar da 2022 yılının en iyi aksesuarları arasında yer almaktadır. Aracın iç kısmını daha hijyenik ve daha temiz olması için birbirinden güzel paspas modelleri araç sürücülerinin ilgisini çekecektir.

Paspaslar, güzel görünüm sağlamasının yanı sıra ayaklarınızın kaymasını engelleyecek, araca dökülebilecek olası kir ve tozlardan aracınızı koruyacaktır.

Temizliği ve bakımı da bir o kadar kolay olan paspaslar arabanızın zemininin de deforme olmasını ve çabuk eskimesini engelleyecektir.

Sadece arabanızın ayak kısımları için değil, bagaj kısımları için de paspas modelleri 2022 Yılı En İyi Araba Aksesuarları arasında yer alıyor.

Motor Yağ Katkıları

Motor yağı katkılarının da otomobil aksesuarları arasında yer aldığını biliyor muydunuz? Arabanızın verimini arttırmak için motor bölümü için özel hazırlanan yağ katkıları, motordan tam randıman almanız için gerekli bir aksesuardır.

Arabanızın motorunun ömrünü uzatmak istiyorsanız ve yakıt masrafınızı bir tık daha düşün tutmak istiyorsanız motor yağ katkıları kullanabilirsiniz.

Oto Koltuk Kılıfı

Araba modifiye aksesuar modelleri arasında oto koltuğu kılıfları da yer almaktadır. Koltuklarınızın daha bakımlı, daha temiz ve daha uzun süreli kullanışlı olması için tasarlanan oto koltuğu kılıfları da 2022 Yılı En İyi Araba Aksesuarları arasındadır.

Arabanızın koltuk renklerine göre farklı farklı tasarlanan kılıflarla zevklerinize göre seçim yapabilirsiniz. Koltuklarınızın yırtılmasını, kir ve tozdan korunmasını da sağlayan oto koltuğu kılıfları logolu ve sade olarak piyasada yer almaktadır.

Kılıfları seçerken hem konforuna hem de emniyet kemerinizi sorunsuz kullanmanız için güvenli olmasına dikkat etmek gerekmektedir.

Araç Kokuları

Arabanızda daha ferah bir atmosfer oluşturmak isterseniz, araç kokuları da aksesuarlar arasında tercih edilmektedir. Arabanıza özel bir koku edinmesine yardımcı olacağınız araç kokuları ile aracınızı hem daha ferah hem de kötü kokulardan uzak tutabilirsiniz.

Arabanızdaki yolcuların da mis gibi bir yolculuk yapabilmesi için ideal olan araç kokuları uzun süre aracınızın içerisinde kalıcı olma özelliği de taşımaktadır.

Pasta cila ürünleri de size sunabileceğimiz araba aksesuarları içerisindedir. Arabanızın daha şık ve daha parlak bir dış görünüme sahip olmasını istiyorsanız, aracınızın aşınmasını ve güneş yanıklarından korunmasını amaçlıyorsanız cilalar size yardımcı olabilir.

Pasta cila ürünleri özel formülleri ile birlikte arabanızdaki çizik ve leke oluşumu gibi sorunlara karşı aracınızın dış yüzeyini korur.

Sonuç olarak, bu tavsiye ettiğimiz araba aksesuarları, otomobilinizi daha kullanışlı, daha güvenli daha hijyenik ve daha konforlu hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Yaren Naz Çıkmaz

Merhaba! Ben Yaren, 1991 İzmir doğumluyum. Şuanda otomotiv yedek parça üreten bir fabrikanın iş geliştirme uzmanıyım. Otobilgisi.com ile otomobil tutkumu sizlerle paylaşma keyfini yaşıyorum:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu